V pondělí 04.07. máme zavřeno. Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližší pracovní den.
×
Ilustrační obrázek

Drana 500 ml nádobí a trouby

56,30 Kč
S DPH
Kód: 296

EAN: 8595009210380

Balení: 8

Čistící prostředek na odstranění připálených tuků a pokrmů z nádobí a pečících trub, vařičů a varného skla. Je vhodný pro používání v kuchyních v domácnosti i v restauracích. Při čištění nedochází k narušování smaltu nebo leštěného nádobí.

Skladem: 0
Počet
Dodáme po naskladnění

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Drana na Nádobí a Trouby prostředkek na odstranění připálených tuků a pokrmů z nádobí a pečících trub, vařičů a varného skla. Je vhodný pro používání v kuchyních v domácnosti i v restauracích. Při čištění nedochází k narušování smaltu nebo leštěného nádobí.

Návod na použití: K čištění nerezového a smaltovaného nádobí, pečících trub, vařičů a varného skla. Do čištěného nádobí vstříkněte otvorem tolik přípravku, aby hladina pokryla znečištěné místo. Po zahřátí k varu sejměte a nehcte vychladnout. Nádobu vypláchněte dostatečným množstvím vody a dále bežně myjte. Na svislých stěnách a troubách stříkněte přípravek na plochu a roztírejte.

Složení: 5-10 % hydroxid draseln, <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, NTA a její soli, pomocné látky, ethanol, parfém (d-limonen)

Severochema
296