Ilustrační obrázek

Dekalko 150 g

55,10 Kč
S DPH
Kód: 245

EAN: 8594005500211

Balení: 10

Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod.

Skladem: 66
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Dekalko snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod.

Návod na použití: 1 sáček na 300 ml teplé vody. U větších nánosů čištění opakujte podle potřeby. Po vyčištění důkladně opláchněte vodou. /Varné konvice/: připravený roztok vlijte do konvice a nechte působit. Po vyčištění důkladně vypláchněte vodou. /Kávovary/: 1 sáček rozpusťte v ½ litru vody, vlijte do vodní nádržky, po zapnutí přístroje nechte polovinu roztoku projít. Pak přístroj vypněte a nechte 10 minut působit. Po zapnutí nechte projít zbytek roztoku. Nakonec propláchněte 3x po sobě vodou. Pozor, aby při používání výrobku nedošlo k záměně s vodou.

Složení: Kyselina amidosírová.