Ilustrační obrázek

  Sidolux 500 ml Kuchyně

  36,90 Kč
  S DPH
  Kód: 1715

  EAN: 5902986208027

  Balení: 12

  Přípravek k udržení každodenní čistoty v kuchyních. Snadno a účinně odstraňuje nečistoty typické pro kuchyně. Je vhodný pro čištění digestoří, kuchyňských skříněk, chromoniklových povrchů, keramických povrchů, povrchů z lakovaného dřeva a dalších voděodolných povrchů. Účinně odstraňuje zbytky zaschlého jídla, nečistoty, mastnotu a hygienizuje povrchy.
  Skladem: 0
  Počet

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Sidolux Professional Kuchyně je připraven k udržení každodenní čistoty v kuchyních. Snadno a účinně odstraňuje nečistoty typické pro kuchyně. Je vhodný pro čištění digestoří, kuchyňských skříněk, chromoniklových povrchů, keramických povrchů, povrchů z lakovaného dřeva a  dalších voděodolných povrchů. Účinně odstraňuje zbytky zaschlého jídla, nečistoty, mastnotu a hygienizuje povrchy.

  Návod na použití: Aplikujete přípravek ve formě pěny na čištěný povrch a  nechte cca 1 minutu působit. Následně setřete utěrkou, hadříkem nebo papírovou utěrkou. Následně povrch vytřete do sucha čistou utěrkou a  docílíte dokonalé hygienické čistoty a  lesku. V  případě potřeby postup opakujete.


  1715