V pondělí 04.07. máme zavřeno. Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližší pracovní den.
×
Ilustrační obrázek

Pulirapid 1,5 l Casa

65,50 Kč
S DPH
Kód: 822

EAN: 8002295000583

Balení: 9

Čistící prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmaštuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni citrusů. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstavají beze šmouh.

Skladem: 11
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Pulirapid Casa je čistící prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmaštuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni citrusů. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstavají beze šmouh.

Návod na použití: Zředěný přípravek: 2-3 uzávěry na 5 l vody. Podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea - vytřete vlhkou hadrou a neoplachujte. Obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla - třete navlhčenou houbou či hadříkem a neoplachujte. Neředěný přípravek: Nalijte přípravek na houbu a čistěte přímo požadované plochy - pracovní kuchyňské plochy, sporáky, nerez, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletach. Koberce a potahové látky: Nařed'te přípravek vodou v poměru 1:1, roztokem třete skvrnu a poté opláchněte. V případě velmi odolných skvrn postup opakujte.

Složení: <5 % neiontové povrchově aktivní látky, Parfémy (Limonene, Linalool).

822