Ilustrační obrázek

  Pulirapid 1,5 l Casa

  72,50 Kč
  S DPH
  Kód: 822

  EAN: 8002295000583

  Balení: 9

  Čistící prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmaštuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni citrusů. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstavají beze šmouh.

  Množstevní slevy

  PočetSlevaUšetříte
  92%Až do 13,05 Kč
  Skladem: 25
  Počet

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Pulirapid Casa je čistící prostředek ideální pro dokonalou hygienu všech domácích omyvatelných povrchů. Čistí, odmaštuje a zanechává příjemnou a přetrvávající vůni citrusů. Není třeba oplachovat. Díky obsaženému čpavku a alkoholu čištěné povrchy rychle osychají a zůstavají beze šmouh.

  Návod na použití: Zředěný přípravek: 2-3 uzávěry na 5 l vody. Podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea - vytřete vlhkou hadrou a neoplachujte. Obkladačky, lakovaný nábytek, laminát, nerez, okna a zrcadla - třete navlhčenou houbou či hadříkem a neoplachujte. Neředěný přípravek: Nalijte přípravek na houbu a čistěte přímo požadované plochy - pracovní kuchyňské plochy, sporáky, nerez, omyvatelné plochy v koupelnách a na toaletach. Koberce a potahové látky: Nařed'te přípravek vodou v poměru 1:1, roztokem třete skvrnu a poté opláchněte. V případě velmi odolných skvrn postup opakujte.

  Složení: <5 % neiontové povrchově aktivní látky, Parfémy (Limonene, Linalool).

  822

  Mohlo by vás také zajímat