Ilustrativní obrázek
Ilustrační obrázek

Savo bez chloru 1 l Levandule

50,80 Kč
S DPH
Kód: 1537

EAN: 8710908236563

Balení: 12

Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru, který nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Idealní pro domácnosti s domácímí mazlíčky. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá. Přípravek je určen na podlahy, ale je také perfektní na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti.

Skladem: 4
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Savo bez chloru na podlahy je tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru, který nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Ideální pro domácnosti s domácímí mazlíčky. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.Přípravek je určen na podlahy, ale je také perfektní na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti.

Návod na použití: Na podlahy – bez dezinfekčního účinku: Na běžný úklid přidejte 1 uzávěr (50 ml) přípravku do 4 litrů vody. Není potřeba oplachovat. Na malé plochy: Při silném znečištění, nebo v případě potřeby důkladné dezinfekce, použijte přípravek bez ředění a nechte působit 15 minut. Poté opláchněte. Pro odstranění alergenů: Použijte neředěný přípravek. Poté opláchněte.

Složení: dezinfekční látka: alkyl(c12-16)benzyldimethylamoniumchloridy 0,75g/100g, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum, buthylphenyl methylpropional, linalool, amyl cinnamal

1537