Alex 750 ml laminát

91,96 Kč
S DPH
Kód: 28

EAN: 8595059708158

Balení: 12

Čistí a chrání všechny typy laminátových a plovoucích podlah, včetně těch nejchoulostivějších. Zabraňuje jejich vysoušení, které vede ke vzniku spár. Impregnuje proti vlhkosti a chrání před skvrnami. Jedinečné složení s lanolinem hydratuje a chrání podlahu před opotřebením.

Skladem: 12
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

  • 2 % sleva při platbě v hotovosti na prodejně 2 % sleva při platbě v hotovosti na prodejně
  • 2 % sleva při vlastním odvozu zboží
2 % sleva při vlastním odvozu zboží
  • 2 % sleva při nákupu nad 5 000,- Kč 2 % sleva při nákupu nad 5 000,- Kč
  • 2 % sleva při nákupu nad 10 000,- Kč 2 % sleva při nákupu nad 10 000,- Kč

Alex čistí a chrání všechny typy laminátových a plovoucích podlah, včetně těch nejchoulostivějších. Zabraňuje jejich vysoušení, které vede ke vzniku spár. Impregnuje proti vlhkosti a chrání před skvrnami. Jedinečné složení s lanolinem hydratuje a chrání podlahu před opotřebením.

Návod na použítí: Přidejte 2 víčka prostředku do kýble naplněného do poloviny vodou. Mop před použitím řádně vyždímejte. Vytřete podlahu jako obvykle. Při čištění a ošetřovaní nábytku a ploch rozmíchejte přípravek v kýblu v poměru 1 víčko na každý litr vody. Pro odstranění skvrn a odolných nečistot naneste přímo neředěný přípravek.

Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % mýdlo, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, linalool, methylisothiazolinone, benzisothiayolinone.

AC Marca s.r.o.
28

Parametry

Balení
12
Povrch
Dlažba
Laminát
Lino
Vinyl