• Sleva
Ilustrační obrázek

Sidolux 750 ml dřevo a laminát

39,80 Kč
S DPH
Kód: 1059

EAN: 5902986201646

Balení: 10

Kompletní péče o dřevěnou, parketovou a plovoucí podlahu. Aktivní složky obsažené v prostředku garantují účinnost mytí snadnějším oddělováním částeček špíny ze strukturovaného povrchu plovoucí nebo dřevěné podlahy. Prostředek obsahuje přírodní extrakt a výtažek z Arganového nebo Jojobového oleje, který ošetřuje a chrání čištěné povrchy a prodlužuje jejich životnost. Olej zvýrazňuje hloubku odstínu podlahy, a tím jí navrací její lesk a perfektní čistotu.

Skladem: 21
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Sidolux Expert s Arganovým nebo Jojobovým olejem je přípravek pro kompletní péči o dřevěnou, parketovou a plovoucí podlahu. Aktivní složky obsažené v prostředku garantují účinnost mytí snadnějším oddělováním částeček špíny ze strukturovaného povrchu plovoucí nebo dřevěné podlahy. Prostředek obsahuje přírodní extrakt a výtažek z oleje, který ošetřuje a chrání čištěné povrchy a prodlužuje jejich životnost. Olej zvýrazňuje hloubku odstínu podlahy, a tím jí navrací její lesk a perfektní čistotu.

Návod na použití: Nalijte 2 uzávěry prostředku (50 ml) do 5 l vody. Takto připraveným roztokem umyjte povrch mopem nebo hadříkem. V případě potřeby odstranění silní nečistoty umyjte povrch neředěným prostředkem naneseným na houbičce nebo hadříku.

Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, konzervační činidla (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Lakma s.r.o.
1059