V pondělí 04.07. máme zavřeno. Vaše objednávky budou vyřízeny v nejbližší pracovní den.
×
Ilustrační obrázek

Floor 1,5 l Cherry Blossom

37,50 Kč
S DPH
Kód: 359

EAN: 5901474029267

Balení: 8

Univerzální tekutý prostředek na mytí povrchů: podlah, stěn a keramických obkladů a dlažeb. Silikonová přísada usnadňuje roztírání prostředku na povrch a zaručuje dokonalou čistotu bez šmouh a zaschlých map. Zanechává příjemnou, dlouhotrvající vůni.

Skladem: 6
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Floor je univerzální tekutý prostředek na mytí povrchů: podlah, stěn a keramických obkladů a dlažeb. Silikonová přísada usnadňuje roztírání prostředku na povrch a zaručuje dokonalou čistotu bez šmouh a zaschlých map. Zanechává příjemnou, dlouhotrvající vůni.

Návod na použití: Rozpusťte 2 uzávěry prostředku v 5 litrech teplé vody a vzniklým roztokem umyjte podlahu (lze použít na podlahy dřevěné, lakované, pokryté keramickými dlaždicemi nebo krytinou z plastické hmoty včetně PVC), stěny, obkladačky nebo obložení. Umytý povrch nechte uschnout. Nemusí se oplachovat. K odstranění odolných nečistot použijte prostředek neředěný. Plochu pak otřete čistým hadříkem navlhčeným vodou.

Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, parfémová kompozice (Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal), konzervační látky (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone).

Vyrobeno v EU.

359

Mohlo by vás také zajímat