• Sleva
Ilustrační obrázek

Fixinela 665 ml Antikalk

33,30 Kč
S DPH
Kód: 772

EAN: 8585003912311

Balení: 12

Kyselý čistící prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, výlevky, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové dřezy. Odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny, rez. Zanechává dokonalou čistotu. Výrobek není vhodný na na čištění hliníkových povrchů. Nepoužívejte na vany s poškozeným smaltem. Nepoužívejte společně s výrobky obsahujícími aktivní chlór. Nepoužívejte společně s alkalickými látkami a směsmi.

Skladem: 121
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Fixinela Antikalk je kyselý čistící prostředek na umyvadla, vany, sprchové kouty, výlevky, vodovodní baterie, WC mísy, obkladačky, keramické dlaždice, nerezové dřezy. Odstraňuje vodní kámen, mýdlové usazeniny, rez. Zanechává dokonalou čistotu. Výrobek není vhodný na na čištění hliníkových povrchů. Nepoužívejte na vany s poškozeným smaltem. Nepoužívejte společně s výrobky obsahujícími aktivní chlór. Nepoužívejte společně s alkalickými látkami a směsmi.

Návod na použití: Naneste výrobek na znečištěné místo, nechte působit podle stupně znečištění a důkladně opláchněte vodou.

Složení: 5-15 % kyselina fosforečná, <5 % neiontový tenzid, <5 % amfoterní tenzid, <5 % kyselina amidosírová, parfém: Hexyl Cinnamal, Citronellol, barvivo.

772