Ilustrační obrázek

  Dekalko 150 g

  69,00 CZK
  inkl. MwSt.
  Artikel-Nr.: 245

  EAN: 8594005500211

  Balení: 10

  Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod.

  Skladem: 20
  Menge

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Dekalko snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů. Může se rovněž použít do autochladičů, na čištění chromovaných armatur, sanitárního vybavení, obkladaček apod.

  Návod na použití: 1 sáček na 300 ml teplé vody. U větších nánosů čištění opakujte podle potřeby. Po vyčištění důkladně opláchněte vodou. /Varné konvice/: připravený roztok vlijte do konvice a nechte působit. Po vyčištění důkladně vypláchněte vodou. /Kávovary/: 1 sáček rozpusťte v ½ litru vody, vlijte do vodní nádržky, po zapnutí přístroje nechte polovinu roztoku projít. Pak přístroj vypněte a nechte 10 minut působit. Po zapnutí nechte projít zbytek roztoku. Nakonec propláchněte 3x po sobě vodou. Pozor, aby při používání výrobku nedošlo k záměně s vodou.

  Složení: Kyselina amidosírová.