Ilustrační obrázek

  Pulirapid 500 ml Aceto

  56,00 CZK
  inkl. MwSt.
  Artikel-Nr.: 830

  EAN: 8002295000057

  Balení: 16

  Obsahuje nejen účinné kyseliny, které odstraní veškerou špínu, ale i přírodní ocet, který zanechá čištěný povrch třpytivý a eliminuje nežádoucí pachy.Pulirapid Aceto čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usazeniny, stopy mýdla a rzi v kuchyni, koupelně a na velkých površích.

  Mengenrabatt

  MengeRabattSie sparen
  162%Bis zu 17,93 CZK
  Skladem: 16
  Menge

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Pulirapid Aceto obsahuje nejen účinné kyseliny, které odstraní veškerou špínu, ale i přírodní ocet, který zanechá čištěný povrch třpytivý a eliminuje nežádoucí pachy.Pulirapid Aceto čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usazeniny, stopy mýdla a rzi v kuchyni, koupelně a na velkých površích. Použijte na nerezové dřezy a vodovodní baterie, keramická umyvadla, vany a bidety, podlahy, dlaždičky, keramiku, příbory, sklenice, jídelní soupravy apod. Oplachuje se.

  Návod na použití: Na malé plochy - Nastříkejte pár kapek na vlhkou houbu nebo hadřík, očistěte žádané předměty a poté opláchněte vodou. Na zvláště znečištěné nerezové části praček, myček, napařovacích žehliček, konvic na čaj , kávovarů apod. nalijte přípravek neředěný, nechte působit několik minuta potom dobře opláchněte. Na velké plochy - Pulirapid Aceto nařeďte 60 až 90 ml (2 až 3 uzávěry) na 1 litr vody a poté opláchněte Nepoužívejte na mramor, žulu a přírodní kameny, barevné lamináty, hydromasážní vany, teplé povrchy a předměty.

  Složení: 5-15 % Neionogenní tenzidy, kyselina fosforečná maximálně 24,5 %. Biodegradabilita 90 %.

  830

  Vielleicht gefällt Ihnen auch