Ilustrační obrázek

  Sidolux 1 l Marseillské mýdlo

  42,70 CZK
  inkl. MwSt.
  Artikel-Nr.: 1064

  EAN: 5902986248207

  Balení: 8

  Parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Marseillského mýdla. Je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy. Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou.

  Skladem: 245
  Menge

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Sidolux je parfemovaný univerzální čistící prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy s vůní Marseillského mýdla. Je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy. Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

  Návod na použití: 1,5 uzávěru prostředku vlijeme do 5 l vody. Takto připraveným roztokem umýváme povrch pomocí mopu, hadříku. V případě silného znečištění povrch umyjeme nerozředěným prostředkem, naneseným na houbičce, nebo hadříku.

  Složení: Aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky <5 %, parfémy (Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Alpha-isomethyl ionone), konzervační činidla (Methylisothiazolinone, Neznisothiazolinone).

  Lakma s.r.o.
  1064

  Vielleicht gefällt Ihnen auch