Ilustrační obrázek

  Savo bez chloru 1 l Eukalyptus

  60,40 CZK
  inkl. MwSt.
  Artikel-Nr.: 1189

  EAN: 8710908236532

  Balení: 12

  Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru, který nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Idealní pro domácnosti s domácímí mazlíčky. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá. Přípravek je určen na podlahy, ale je také perfektní na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti.

  Skladem: 60
  Menge

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Savo bez chloru na podlahy je tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru, který nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Ideální pro domácnosti s domácímí mazlíčky. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.Přípravek je určen na podlahy, ale je také perfektní na čištění a dezinfikování všech omyvatelných povrchů v domácnosti.

  Návod na použití: Na podlahy – bez dezinfekčního účinku: Na běžný úklid přidejte 1 uzávěr (50 ml) přípravku do 4 litrů vody. Není potřeba oplachovat. Na malé plochy: Při silném znečištění, nebo v případě potřeby důkladné dezinfekce, použijte přípravek bez ředění a nechte působit 15 minut. Poté opláchněte. Pro odstranění alergenů: Použijte neředěný přípravek. Poté opláchněte.

  Složení: dezinfekční látka: alkyl(c12-16)benzyldimethylamoniumchloridy 0,75g/100g, <5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky, parfum, limonene.

  1189

  Vielleicht gefällt Ihnen auch