Ilustrační obrázek

  Clin 500 ml Blue Multishine

  48,30 Kč
  S DPH
  Kód: 225

  EAN: 900100866484

  Balení: 10

  Vyčistí snadno a spolehlivě více než 20 povrchů. Pro snadné a rychlé odstranění běžných nečistot jako je prach, otisky prstů, skvrny od jídla. Lze jej použít na více než 20 typů povrchů v domácnosti (skleněných a omyvatelných).

  Skladem: 445
  Počet

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Clin univerzální čistič Multi-Shine vyčistí snadno a spolehlivě více než 20 povrchů. Pro snadné a rychlé odstranění běžných nečistot jako je prach, otisky prstů, skvrny od jídla. Lze jej použít na více než 20 typů povrchů v domácnosti (skleněných a omyvatelných). Patentovaná hydraulická pistole umožňuje nanášet prostředek ve formě aktivní stabilní pěny přímo na čištěné místo, kde se déle udrží na povrchu, nestéká a díky tomu působí na nečistoty delší dobu. Pistole dále umožňuje rozptýlení produktu ve formě spreje (odklopením sítka z konce pistole), a tím ošetří větší plochu.

  Návod na použití: Čištěné plochy se nemusí před aplikací Clinu omývat. Produkt rovnoměrně naneste na povrch čištěné plochy a nechte chvíli působit. Poté otřete do sucha suchým hadříkem, papírovými utěrkami nebo gumovou stěrkou.

  Složení: <5 % aniontové povrchově aktivní látky, parfém.

  225

  Ke stažení

  Bezpečnostní list

  Ke stažení (431.66k)

  Mohlo by vás také zajímat