Dne 29.9.2023 probíhá celofiremní dovolená. Otevřena bude pouze maloobchodní prodejna.
×
  Ilustrační obrázek

  Satur Badex 1 l

  27,20 Kč
  S DPH
  Kód: 360

  EAN: 8594029050259

  Balení: 8

  Tekutý bělící a dezinfekční prostředek. Dezinfekce podlah, kuchyňského a hygienického náčiní, sanitární keramiky, WC, dřezů, hraček.

  Skladem: 13
  Počet

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Satur Badex je tekutý bělící a dezinfekční prostředek. Dezinfekce podlah, kuchyňského a hygienického náčiní, sanitární keramiky, WC, dřezů, hraček.

  Návod na použití: Použijte roztok z 1 litru přípravku a 9 litrů vody. Silné znečištění nejprve mechanicky odstraňte. Hračky, předměty a plochy, které přichází do styku s potravinami, opláchněte po 30 minutách pitnou vodou. /Dezinfekce pitné vody ve studnách/: Dávkujte 20 ml přípravku na 1 m³ pitné vody. Dávku nejdříve rozmíchejte v 10 litrech vody a pak zkrápějte vodní hladinu studny. Po 30 minutách je voda dezinfikována a současně dochází k rozložení účinné látky. /Dezinfekce vody v bazénech/: Přípravek se používá celosezonně pro provoz bazénů. Iniciační dávka: Pro první zachlorování bazénu dávkujte 150 ml přípravku na 3 m³ vody. Dávku nejprve rozmíchejte v 10 litrech vody a pak vylijte po částech do bazénu. Udržovací dávka: Pro běžnou dezinfekci a udržení správné koncentrace volného chloru v bazénu dávkujte 80 ml přípravku na 3 m³ vody. Šoková dávka: Při výskytu řas, dlouhodobém horkém počasí nebo zvýšeném provozu dávkujte jednorázově 250 ml přípravku na 3 m³ vody. /Předpírání a bělení v automatických pračkách/: Do bubnu pračky nalijte roztok 1 litru vody a 100 ml přípravku. Do praček se zásobníkem na bělící prostředek nalijte dávku přímo do zásobníku. Vložte prádlo do pračky, nadávkujte prací prostředek a spusťte program. /Ruční namáčení a bělení prádla/: Na 40 litrů vody dávkujte 500 ml přípravku. Prádlo namočte na 1–2 hodiny a po důkladném vymáchání doperte ručně nebo v automatické pračce. Pozor nepoužívejte na vlnu, hedvábí, polyamidová vlákna. Pozor! Nepoužívejte společně s jinými výrobky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlor).

  Složení: chlornan sodný (44g/kg (4,4%)), hydroxid sodný.

  Účinky: baktericidní, fungicidní, virucidní, sporicidní.
  360

  Mohlo by vás také zajímat