Ilustrativní obrázek
  Ilustrační obrázek

  Solvina industry 450 g

  26,70 Kč
  S DPH
  Kód: 1105

  EAN: 85939370

  Balení: 12

  Mycí pasta na ruce Solvina Solmix důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky: oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit a další. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů, Speciální směs abraziv vylepšuje mycí schopnosti pasty. Obsahuje glycerin, který zanechává pokožku hebkou a svěží. Vhodná pro časté použití. Oblast použití: průmysl, dílny, autoservisy, stavebnictví, zemědělství..

  Skladem: 199
  Počet

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  Není možné zasílat tekuté produkty dopravní službou, z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Solvina Solmix je mycí pasta na ruce s vysokým obsahem účinných látek. Důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky: oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit a další. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů, Speciální směs abraziv vylepšuje mycí schopnosti pasty. Obsahuje glycerin, který zanechává pokožku hebkou a svěží. Vhodná pro časté použití. Oblast použití: dílny, autoservisy, stavebnictví, zemědělství, průmysl. .

  Návod na použití: Mycí pastu naneste na dlaň, roztírejte do odstranění nečistoty a poté opláchněte. Po umytí použijte ochranný krém Solvina.

  Složení: Ingredients: Aqua, Kaolin, Wood powder, Quartz, Aluminium hydroxide, Sodium laureth sulfate, Dodecylbenzene Sulfonic Acid, Undeceth-7, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Potassium Oleate, Potassium Linoleate, Sodium Chloride, Parfum, D-limonene, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

  1105