Ilustrativní obrázek
Ilustrační obrázek

Solvina industry 450 g

21,20 Kč
S DPH
Kód: 1105

EAN: 85939370

Balení: 12

Mycí pasta na ruce Solvina Solmix důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky: oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit a další. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů, Speciální směs abraziv vylepšuje mycí schopnosti pasty. Obsahuje glycerin, který zanechává pokožku hebkou a svěží. Vhodná pro časté použití. Oblast použití: průmysl, dílny, autoservisy, stavebnictví, zemědělství..

Skladem: 156
Počet

Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

 

2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

 

4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

 

6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

 

8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

Solvina Solmix je mycí pasta na ruce s vysokým obsahem účinných látek. Důkladně odstraňuje odolné nečistoty z pokožky: oleje, tuky, maziva, pryskyřice, saze, grafit a další. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů, Speciální směs abraziv vylepšuje mycí schopnosti pasty. Obsahuje glycerin, který zanechává pokožku hebkou a svěží. Vhodná pro časté použití. Oblast použití: dílny, autoservisy, stavebnictví, zemědělství, průmysl. .

Návod na použití: Mycí pastu naneste na dlaň, roztírejte do odstranění nečistoty a poté opláchněte. Po umytí použijte ochranný krém Solvina.

Složení: Ingredients: Aqua, Kaolin, Wood powder, Quartz, Aluminium hydroxide, Sodium laureth sulfate, Dodecylbenzene Sulfonic Acid, Undeceth-7, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Potassium Oleate, Potassium Linoleate, Sodium Chloride, Parfum, D-limonene, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, 2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol.

1105