- -10%

Balení: 6
Koncentrovaný avivážní prostředek na 42 praní s jemnou vůni zrajícího pomeranče.
z důvodu hrubého zacházení dopravci se zbožím.
při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH
při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH
při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH
při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH
Oranžové Coccolino Orange Rush přináší jemnou vůni zrajícího pomeranče, čímž navozuje atmosféru písečné pláže, modré oblohy a osvěžujícího vzduchu. Aviváže Coccolino dodají Vašemu prádlu jedinečnou vůni, úžasnou hebkost a svěžest. Aviváže Coccolino jsou charakteristické Technologií microencapsule. Ta spočívá v tom, že každá kapka aviváží Coccolino obsahuje miliony parfémovaných mikrokapsliček, která v průběhu nošení pozvolně praskají. Díky tomu se vůně uvolňuje postupně, a Vy se tak můžete z voňavého a svěžího prádla radovat i dlouho po vyprání.
Návod na použití: Dávkujte do zásobníku pračky. Po použití si opláchněte ruce. Nelijte přímo na oblečení. Není třeba ředit.
Složení: 5-15%: kationtové povrchově aktivní látky. <5%: parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene, DMDM hydantoin, potassium sorbate.