Ilustrativní obrázek
  Ilustrační obrázek

  Coyote Cockpit 400 ml Vanilka

  90,80 Kč
  S DPH
  Kód: 235

  EAN: 8590005753152

  Balení: 6

  určený k čištění, ošetřování a leštění plastových , gumových, kožených, koženkových a dřevěných částí interieru vozidla. Při pravidelném a dlouhodobém používání prodlužuje životnost všech ošetřovaných částí interiéru, zvyšuje jejich odolnost proti působení teploty, kyslíku, ozónu a UV záření.

  Skladem: 0
  Počet
  Dodáme po naskladnění

  Drogerie Velkoobchod LUKA s.r.o. Brno

   

  2 % SLEVA při nákupu nad 1 000 Kč bez DPH

   

  4 % SLEVA při nákupu nad 3 000 Kč bez DPH

   

  6 % SLEVA při nákupu nad 5 000 Kč bez DPH

   

  8 % SLEVA při nákupu nad 10 000 Kč bez DPH

  Coyote Cockpit je určený k čištění, ošetřování a leštění plastových , gumových, kožených, koženkových a dřevěných částí interieru vozidla. Při pravidelném a dlouhodobém používání prodlužuje životnost všech ošetřovaných částí interiéru, zvyšuje jejich odolnost proti působení teploty, kyslíku, ozónu a UV záření. Má antistatické účinky, vnáší lesk a svéží vzduch do interiéru. Po rozetření nesmývá barvu, nezanechává skvrny a ošetřený povrch nezanechává mastný.

  Návod na použití: Na suchý ošetřený povrch naneste rovnoměrnou vrstvu spreje ze vzdálenosti 10-15 cm. Nechte přípravek několik sekund působita poté vyleštěte suchým hadříkem do sucha. Nepoužívejte na sklo, transparentní plasty, a lak automobilu. V případě potřeby ošetření povrchu v blízkosti oken doporučujeme nanést přípravek přímo na hadr a rozleštit. Přípravek může vytvořit kluzkou vrstvu, proto se vyhněte aplikaci na věnec volantu, pedály, řadící páku, ruční brzdu apod.

  Složení: >30% alifatické uhlovodíky, parfém, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool.

  235